• 100TL ve üstü siparişlerde teslimat ücretsizdir. Sadece İstanbul'a teslimat vardır, süresi 1-3 iş günüdür.

GURMEFROST.COM

Bir otelin lobisinde yediğiniz ve tadını unutamadığınız çıtır kruvasan… Restoranda yemeğinizin yanında gelen altın sarısı patatesler... Kafelerde karşınıza çıkan sıra dışı dondurmalar… Her defasında nereden alabilirim diye merak ettiğiniz tüm o lezzetler şimdi Gurmefrost.com’ da!

Kuzey İtalya’nın 100 yıllık Parma dondurmasını, Fransa'nın gerçek tereyağı ile hazırlanan çıtır kruvasanını, kıvırcık patatesi ile ünlü Lamb Weston’ın lezzetli patateslerini... Bugüne kadar Türkiye’nin seçkin restoran ve otel mutfaklarına dağıttığımız, en ileri teknolojilerle dondurularak paketlenen dünya lezzetlerini, şimdi Gurmefrost.com ile sofralarınıza taşıyoruz!

Doğal haline en yakın yöntem olan dondurulmuş gıdada, en hassas nokta soğuk zincirin kırılmaması, yani ürünün sofranıza ulaşıncaya dek hiçbir noktada çözülmemesidir. İşte Gurmefrost.com' un en önemli özelliği budur! Dünyanın seçkin lezzetlerinin yanı sıra, ilk günkü tazeliğiyle dondurulan onlarca gıdayı dolabınıza ulaştırıncaya dek -18°C de muhafaza ediyoruz. Nasıl mı?

Gurmefrost.com’ da soğuk zincir asla kırılmaz!

En güzel lezzetleri üretildiği günkü tazeliğiyle sunabilme arzusundan doğan Gurmefrost.com ile Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyor, soğuk depodan özel soğutma sistemli ‘’ötektik’’ aracımıza yerleştirdiğimiz dondurulmuş gıdaları araçtan kapınıza kadar özel soğutmalı çanta içerisinde taşıyarak teslim ediyor, bu sayede -18°C üstüne çıkmadan yani soğuk zinciri kırılmadan, güvenle dondurucunuza yerleştirmenizi sağlıyoruz. Üstelik teslimatı gıdaların saklama, pişirme ve tüketme önerilerini ileten Lezzet Danışmanımız ile yaparak gıdaları en uygun ve lezzetli şekilde tüketmeniz için çalışıyoruz. Çünkü biz en iyi bildiğimiz işi, tutkuyla yapıyoruz!