• 100TL ve üstü siparişlerde teslimat ücretsizdir. Sadece İstanbul'a teslimat vardır, süresi 1-3 iş günüdür.

SİCİLYA LİMONLU SORBE

Dondurulmuş meyveli tatlılar her ne kadar Çin Mutfağı kökenli olsa da orijinal sorbe tarifi Roma, İtalya’dan gelmektedir. Aslında sorbe için Osmanlı mutfağı şerbetinin dondurulmuş hali diyebiliriz çünkü sorbe de tıpkı şerbet gibi meyve, su ve şeker karışımından yapılmaktadır. Gurmefrost.com’da yer alan Antica Gelateria del Corso marka sorbeler İtalya’da üretilmektedir. En taze meyvelerden hazırlanan sorbeler dondurulduktan sonra Gurmefrost.com avantajıyla kapınıza kadar çözülmeden teslim edilir. Üstelik Antica Gelateria sorbe çeşitleri hiçbir katkı maddesi, yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermemesinin yanında hayvansal gıda içermeyen formülü ile vegan üründür!

Sorbe çeşitleri içerisinden Sicilya Limonlu Sorbe, Sicilya limonunun yoğun aromasını hissedebileceğiniz bir o kadar hafif ve ferahlatıcı bir sorbe olarak ağır yemeklerin üzerine en uygun tatlı seçeneği olabilir. Özellikle sıcak havalarda bu serinletici lezzeti misafirlerinize sunmak isterseniz yaklaşık 2 litrelik küvet içerisinde yer alan Sicilya Limonlu Sorbe (2035ml)’yi tercih edebilirsiniz. Tabii Sicilya limonlu sorbe lezzetini tek porsiyonluk tercih etmeniz de mümkün, gerçek Sicilya Limonu Kabuğu içinde yer alan Il Limone - Limonlu Sorbe (60 ml) ile sıra dışı bir sorbe deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sicilya Limonlu Sorbenin yanısıra Gurmefrost.com’da sunulan çilekli, kavunlu ve mangolu sorbeleri de denemenizi öneririz.

Afiyetle…

Antica Gelateria Sicilya Limonlu Sorbe